Aktualności

Regulaminy

Korowód

Program

Koncerty

Dla zespołów

Goście

Galeria

Kontakt

  

XII Międzynarodowy Festiwal Kultury Dawnej

'2014

XI Międzynarodowy Festiwal Kultury Dawnej

'2013

X Międzynarodowy Festiwal Kultury Dawnej

'2012

IX Międzynarodowy Festiwal Kultury Dawnej

'2011

VIII Międzynarodowy Festiwal Kultury Dawnej

'2010

VII Międzynarodowy Festiwal Kultury Dawnej

'2009

VI Międzynarodowy Festiwal Kultury Dawnej

'2008

V Międzynarodowy Festiwal Kultury Dawnej

'2007

IV Międzynarodowy Festiwal Muzyki Średniowiecznej

'2006

III Międzynarodowy Festiwal Kultury Dawnej

'2005

II Międzynarodowy Festiwal Muzyki Dawnej

'2004

I Międzynarodowy Festiwal Muzyki Dawnej

'2003

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny w ramach

 Międzynarodowego Festiwalu Kultury Dawnej

 „Wspólne Dziedzictwo Kultury”


     Dnia 05.06.2012r.  w Malborskim Centrum Kultury i Edukacji odbyło się rozstrzygnięcie Międzynarodowego Konkursu Plastycznego pt. „Obyczaj dworski w średniowiecznej Europie”. Do konkursu zgłoszono 66 prac z Malborka, Nowego Stawu
i  Tczewa        

 

 Prace oceniano w kategoriach wiekowych:

1.     Przedszkola

2.     Szkoły Podstawowe I – III

3.     Szkoły Podstawowe IV - VI

4.     Gimnazja

5.     Szkoły Ponadgimnazjalne

 

Jury w składzie:

Przewodniczący –Anna Borowińska

Członek –Bohdan Paczkowski
Sekretarz – Maria Seibert

 

przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

 

Kategoria - Przedszkola

 

NAGRODA:

1.     nie przyznano

 

Kategoria – Szkoły Podstawowe klasy I-III

 

NAGRODA:
1. Karolina Janke , 7 lat, Szkoła Podstawowa  Nr 9 w Malborku

2. Kinga Parafiniuk , 8 lat,  Szkoła Podstawowa  Nr 5 w Malborku

 

WYRÓŻNIENIA:
1. Aleksandra Rybak, 7 lat, Szkoła Podstawowa  Nr 9 w Malborku

2.Zuzanna Wojtaś , 8 lat, Powiatowe Ognisko Plastyczne
   w Malborku 

3. Paulina Hajduk, 9 lat, Zespół Szkół  nr 1 w Malborku

 

Kategoria – Szkoły Podstawowe klasy IV-VI

 

NAGRODA:
1. Nikola Kozioł, Szkoła Podstawowa  Nr 2 w Nowym Stawie

 

WYRÓŻNIENIA:
1. Weronika Przyborowicz , Szkoła Podstawowa  Nr 8 w Malborku

 

Kategoria – Gimnazjum

 

NAGRODA:
1. Celina Czajka , Zespół Szkół nr 1 w Malborku
 

Kategoria – Szkoły Ponadgimnazjalne

 

NAGRODA:
1. Daria Sarkowicz, 17 l, Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie

 

 

konkursy

Organizatorzy

Współorganizator

Patronaty

Partnerzy

Sponsorzy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         (c) Copyright Młodzieżowy Dom Kultury "Ratusz" w Malborku                          

 projekt i administracja Anna Szałwińska

Stronę monitoruje stat24