Aktualności

Regulaminy

Korowód

Program

Koncerty

Dla zespołów

Goście

Galeria

Kontakt

  

XII Międzynarodowy Festiwal Kultury Dawnej

'2014

XI Międzynarodowy Festiwal Kultury Dawnej

'2013

X Międzynarodowy Festiwal Kultury Dawnej

'2012

IX Międzynarodowy Festiwal Kultury Dawnej

'2011

VIII Międzynarodowy Festiwal Kultury Dawnej

'2010

VII Międzynarodowy Festiwal Kultury Dawnej

'2009

VI Międzynarodowy Festiwal Kultury Dawnej

'2008

V Międzynarodowy Festiwal Kultury Dawnej

'2007

IV Międzynarodowy Festiwal Muzyki Średniowiecznej

'2006

III Międzynarodowy Festiwal Kultury Dawnej

'2005

II Międzynarodowy Festiwal Muzyki Dawnej

'2004

I Międzynarodowy Festiwal Muzyki Dawnej

'2003

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Międzynarodowy Konkurs Plastyczny w ramach

VII Międzynarodowego Festiwalu Kultury Dawnej

 „Wspólne Dziedzictwo Kultury”

  "ŻYCIE CODZIENNE W ŚREDNIOWIECZNYM ZAMKU"

 

Dnia 25.05.2009r. w Młodzieżowym Domu Kultury „Ratusz” odbyło się rozstrzygnięcie Międzynarodowego Konkursu Plastycznego pt. „Życie codzienne w średniowiecznym Zamku”.

Do konkursu zgłoszono ok. 400 prac z: Kaliningradu, Malborka, Sadlinek, Gdyni, Miłoradza, Koszalina, Jeleniej Góry, Gniewu, Międzyrzecza, które oceniano w czterech kategoriach wiekowych:

 

-przedszkola
- Szkoły podstawowe I - III

- Szkoły podstawowe IV – VI

- Gimnazja

- Szkoły ponadgimnazjalne

 

Jury w składzie:


-Andrzej Krzemiński

- Radosław Kurek

- Magdalena Krzemińska- Oller

przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:
 

NAGRODY:


1. Michał Szalkowski – lat 16 (Gimnazjum w Ryjewie)

2. Alina Sirjik – lat 9 (Chaikovskiy Art. School Kaliningrad)

3. Marta Kałuzińska – lat 12 ( Ośrodek Kultury w Nowym Stawie)

4. Anna Markiewicz – lat 13 ( MDK w Rybniku)

5. Marija Budenkova – lat 10 (Chaikovskiy Art. School

     Kaliningrad)

6. Julia Kurzawa – lat 7 (Przedszkole nr 10 w Malborku)

7. Nikodem Sarna – lat 6 (pracownia Kameleon przy MDK w

    Rybniku)

8. Wiktoria Knut – lat 8 (Szkoła Podstawowa nr 9 w Malborku)

9. Nikola Jurkowska – lat 6 (MDK w Rybniku)

10. Wiktor Żarski – lat 7 (Szkoła Podstawowa nr 9 w Malborku)

11. Maciej Sarna – lat 4 (pracownia Kameleon przy MDK w

      Rybniku)

12. Zuzanna Szczuchniak – lat 6 (Przedszkole nr 10 w Malborku)

13. Sara Jarosz – lat 11 (MDK w Rybniku)

  14. Paulina Skołowska – lat 13 (Zespół Szkół w Nebrowie Wielkim)

 

Galeria nagrodzonych prac

 

WYRÓŻNIENIA:

 

  1. Ekaterina Svirko – lat 12 (Chaikovskiy Art. School Kaliningrad

  2. Kacper Frelich – lat 4 (Pracownie Kameleon przy MDK w Rybniku)

  3. Karolina Mytkowska – lat 10 (Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Stawie)

  4. Aleksandra  Pfeifer – lat 13 (MDK w Rybniku przy Zespole Szkół nr 2)

  5. Susanna Arakeljan – lat 10 (Chaikovskiy Art. School Kaliningrad)

  6. Nastja Maltzewa – lat 10 (Chaikovskiy Art. School Kaliningrad)

  7. Elija Timonina – lat 12 (Chaikovskiy Art. School Kaliningrad)

  8. Magda Warmbier – lat 11 (Szkoła Podstawowa nr 9 w Malborku)

  9. Julia Dziadek – lat 12 (MDK w Rybniku)

  10.  Paulina Nierzwicka – lat 11 (Ośrodek Kultury w Nowym Stawie)

  11.  Julia Górna – lat 5 (Przedszkole nr 12 w Koszalinie)

  12.  Mikołaj Ćmok – lat 7 (Przedszkole z oddziałami integracyjnymi nr 37 w Rybniku)

  13.  Kaja Bednarek – lat 7 (Przedszkole z oddziałami integracyjnymi nr 37 w Rybniku)

  14.  Magdalena Koźlik – lat 7 (MDK w Rybniku)

  15.  Natalia Cichon – lat 9 (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim)

  16.  Karolina Groborz – lat 7 (Przedszkole nr 37 w Rybniku)

  17.  Ada Lewnadowska – lat 7 (Przedszkole nr 10 w Malborku)

  18.  Julia Janowska – lat 8 (Szkoła Podstawowa nr 9 w Malborku)

  19.  Piotr Wójcik – lat 17 (Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu)

  20.  Katarzyna Janicka – lat 16 (Społeczne Gimnazjum w Kwidzynie)

  21. Magdalena Fischoeder – lat 17 (Zespół Szkół w Dzierzgoniu)

 

Do wystawy zakwalifikowały się prace:

 

  1. Paulina Cieszyńska – lat 11 (NOK w Nowym Stawie)

  2. Dominika Kwiatkowska – lat 12 (NOK w Nowym Stawie)

  3. Kinga Konańska – lat 12 (NOK w Nowym Stawie)

  4. Anna Jakubiak – lat 10 (Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Stawie)

  5. Klaudia Pietruszuńska – lat 12 (Szkoła podstawowa nr 2 w Nowym Stawie)

  6. Joanna Łabaj – lat 12 (Szkoła Podstawowa nr 2 Nowym Stawie)

  7. Małgorzata Wiatr – lat 10 (Szkoła Podstawowa nr 2 Nowym Stawie)

  8. Dominik Osiński – lat 9 (Szkoła Podstawowa w Nebrowie Wielkim)

  9. Katarzyna Żuchińska – lat 9 (Szkoła Podstawowa nr 2 Nowym Stawie)

  10.  Mateusz Konieczka – lat 10 (Szkoła Podstawowa nr 2 Nowym Stawie)

  11.  Szymon Otta – lat 9 (Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim)

  12.  Aleksandra Krasnikowa (Chaikovskiy Art. School Kaliningrad)

  13.  Joanna Krrefr – lat 9 (Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim)

  14.  Ilona Śnieda – lat 8 (Nebrowo Wielkie)

  15.  Kamil Samulewski – lat 7 (Nebrowo Wielkie)

  16.  Dominika Simon – lat 8 (Nebrowo Wielkie)

  17.  Mateusz Tryc – lat 8 (Nebrowo Wielkie)

  18.  Natalia Cichon – lat 9 (Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim)

  19.  Agata cichon – lat 11 (Szkoła Podstawowa nr 9 w Malborku)

  20.  Emilia Sidor – lat 8 (Szkoła Podstawowa nr 9 w Malborku)

  21.  Wojciech Grusak – lat 13 (Nowy Dwór Gdański Zespół Szkół w Kiecinie)

  22.  Anna Taras – lat 13 (Zespół Szkól w Kmiecinie)

  23.  Katarzyna Wentowska – lat 15 (Gimnazjum w Ryjewie)

  24.  Damian Dłużniak - (Szkoła Podstawowa nr 9 w Malborku)

  25.  Patryk Sajkowski – (Przedszkole nr 10 w Malborku)

  26.  Michalina Arbart - (Szkoła Podstawowa nr 9 w Malborku)

  27.  Maja Andryjunas – lat 16 – (Społeczne Gimnazjum w Kwidzynie)

  28.  Tomasz Konarzewski - (Szkoła Podstawowa nr 9 w Malborku)

  29.  Ala Rybczyńska – lat 8 (Szkoła Podstawowa nr 9 w Malborku)

  30.  Dominika Podgórna – lat 11 (MDK w Rybniku)

  31.  Łukasz Szymiczek – lat 11 (Szkoła Podstawowa nr 1 w Starogardzie Gdańskim)

  32.  Adrian Zadniewicz – lat 6 (Przedszkole nr 10 w Malborku)

  33.  Nikola Olszewska – lat 6 (Przedszkole nr 10 w Malborku)

  34.  Wiktoria Stochniałek – lat 7 (pracownia Kameleon przy MDK w Rybniku)

  35.  Alicja Ullman – lat 15 (MDK w Rybniku)

  36.  Oliwia Masłowska – lat 10 (MDK w Rybniku)

  37.  Magda Sobik – lat 11 (pracownia Kameleon przy MDK w Rybniku)

  38.  Joanna Górska – lat 6 (Przedszkole nr 10 w Malborku)

  39.  Bogusław Torczoł – lat 11 (Szkoła Podstawowa nr 9 w Malborku)

  40.  Łukasz Żygadło – lat 8 (Szkoła Podstawowa nr 9 w Malborku)

  41.  Julia Kwaśniewska – lat 9 (Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim)

  42.  Justyna Skalska – lat 12 (Szkoła Podstawowa nr 2 w Malborku)

  43.  Angelika Mogoś – lat 12 (Zespół Szkól w Kmiecinie)

  44.  Ania Staszczyk – lat 13 (Zespół Szkól w Kmiecinie)

  45.  Antonina Olszewska – lat 10 (MDK w Jeleniej Górze)

  46.  Amadeusz Popławski – lat 13 (Szkoła Podstawowa nr 2 w Malborku)

  47.  Karolina Chodnicka – lat 11 (Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Malborskiej)

  48.  Arkadiusz Bonczoszek – lat 10 (Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Malborskiej)

  49.  Aleksandra Żuromska – lat 10 (Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Malborskiej)

  50.  Urszula Tubiak – lat 10 (Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Malborskiej)

  51.  Krzysztof Kieloch – lat 10 (Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Malborskiej)

  52.  Klaudia Kulesza – lat 7 (Przedszkole nr 37 w Rybniku)

  53.  Melania Majkowska – lat 16 (Publiczne Gimnazjum w Starogardzie Gdańskim)

  54.  Paulina Bona – lat 12 (Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Malborskiej)

  55.  Nikola Obrodzka – lat 7 (Przedszkole nr 37 w Rybniku)

  56.  Elena Galkina – lat 10 (Chaikovskiy Art. School Kaliningrad)

  57.  Jennifer Lewandowska – lat 7 (Przedszkole nr 37 w Rybniku)

  58.  Ulia Kisel – lat 9 (Chaikovskiy Art. School Kaliningrad)

  59.  Angelina Melnithenko – lat 10 (Kaliningrad)

  60.  Elena Chulkova – lat (Chaikovskiy Art. School Kaliningrad)

  61.  Petja Korenda – lat 11 (Chaikovskiy Art. School Kaliningrad)

  62.  Karol Wiricus – lat 6 (Przedszkole nr 37 w Rybniku)

  63.  Alina Ratner – lat 11 (Chaikovskiy Art. School Kaliningrad)

  64.  Darija Kurenkowa – lat 10 (Kaliningrad)

  65.  Nastja Djacshuk – lat 10 (Chaikovskiy Art. School Kaliningrad)

  66.  Alex Devjatyh – lat 9 (Chaikovskiy Art. School Kaliningrad)

  67.  Anna Ignatenko – lat 9 (Chaikovskiy Art. School Kaliningrad)

  68.  Anna Bichan – lat 10 (Art. School Kaliningrad)

  69.  Danil Gromakov – lat 12 (Art. School Kaliningrad)

  70.  Paulina Truszkowska – lat 16 (Gimnazuj w Ryjewie)

  71.  Kacper Graba – lat 10 (Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Malborskiej)

  72.  Martyna Albińska – lat 7 (MDK w Rybniku)

  73.  Wnesa Rajch – lat 10 (Szkoła Podstawowa nr 2 Nowym Stawie)

  74.  Nikola Karpińska – lat 9 (Szkoła Podstawowa nr 2 Nowym Stawie)

  75.  Dorota Paluch – lat 11 (Szkoła Podstawowa nr 2 Nowym Stawie)

  76.  Kasia Sitko – lat 6 (pracownia Kameleon przy MDK w Rybniku)

  77.  Kuba Frelich – lat 9 (pracownia Kameleon przy MDK w Rybniku)

  78.  Dominika Stochniałek – lat 11 (pracownia Kameleon przy MDK w Rybniku)

  79.  Aleksandra Wesołowska – lat 13 (Nebrowo Wielkie)

  80.  Dalia Gliniecka – lat 11 (Nebrowo Wielkie)

  81.  Julia Stromecka – lat 11 (Nebrowo Wielkie)

  82.  Sara Osowska – lat 14 (Nebrowo Wielkie)

  83.  Szymon Januszewski – lat 11 (Nebrowo Wielkie)

  84.  Zuzanna Baranowicz – lat 11 (Szkoła Podstawowa w Ryjewie)

  85.  Izabela Lipiak – lat 13 (Nebrowo Wielkie)

  86.  Vika Baranova – lat 10 (Chaikovskiy Art. School Kaliningrad)

  87.  Evgenij Tolmachov – lat 10 (Chaikovskiy Art. School Kaliningrad)

  88.  Natalia Simson – lat 11 (Zespół Szkół w Nebrowie Wielkim)

  89.  Aleksandra Damaziak – lat 13 (Zespół Szkół w Nebrowie Wielkim)

  90.  Kirill Volozaniov – lat 12 (Art. School Kaliningrad)

  91.  Wanda Otlik – lat 8 (MDK w Rybniku)

  92.  Julia Zielonka – lat 11 (MDK w Rybniku)

  93.  Tanja Loboda – lat 10 (Chaikovskiy Art. School Kaliningrad)

  94.  Nikola Spichalska - (Przedszkole nr 10 w Malborku)

  95.  Michał Sojkowski – lat 7 (Przedszkole nr 10 w Malborku)

  96.  Magdalena Kołodziejska – lat 20 (SOS w Malborku)

  97. Sandra Berger (pracownia Kameleon przy MDK w Rybniku)

  98.  Joanna Łabaj – lat 12 (Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Stawie)

  99. Jakub Mróz – lat 6 (Przedszkole z oddziałami integracyjnymi nr 37 w Rybniku)

  100. Agata Burian – lat 5 (MDK w Rybniku)

  101. Jagna Dziuba – lat 6 (Przedszkole z oddziałami integracyjnymi nr 37 w Rybniku)

  102. Wiktoria Nowak – lat 6 (MDK w Rybniku)

  103. Aleksandra Godlewska – lat 6 (Przedszkole nr 10 w Malborku)

  104. Katarzyna Bozek – lat 13 (Szkoła Podstawowa nr 2 w Malborku)

  105. Danuta Ditter – lat 13 (Zespół Szkolno – przedszkolny w Kmiecinie)

  106. Magdalena Feister – lat 11 (Szkoła Podstawowa w Gniewie)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

powrót do strony głównej

konkursy

Organizatorzy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         (c) Copyright Młodzieżowy Dom Kultury "Ratusz" w Malborku                          

 projekt i administracja Anna Szałwińska

Stronę monitoruje stat24